Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodCo dělámeIntegrace dat

Integrace dat

Většina společností používá několik informačních systémů – pro účetnictví, správu objednávek, CRM, výrobu, údržbu, plánování nebo vykazování času. Pomůžeme vám data z různých systémů zkombinovat, aby poskytovaly komplexní obrázek o fungování firmy. Můžete tak zjistit zajímavé informace, které pomohou objevit nové příležitosti nebo rizika a využít je pro zlepšení fungování společnosti.

 

Plánování

Vybudování datového rybníku

Začneme tím, že vaše data v nezměněné podobě nahrajeme na jedno místo - do datového rybníku. Data popíšeme, aby byla srozumitelná uživatelům a zpřístupníme pro analýzu pomocí SQL, Excelu nebo jiných nástrojů. Vývoj datového rybníku je velmi rychlý, nabízí vysokou flexibilitu a pro řadu reportů a analýz postačuje. Poradíme vám také s výběrem vhodných technologií (relační databáze / Hadoop). Vyžádat více informací.

 

Alokace

Postavení datového skladu

Vaše data, která pro analýzy a reporty budete používat pravidelně, nahrajeme do datového skladu a ztransformujeme do struktury srozumitelné uživatelům. Nastavíme historizaci záznamů (evidenci jejich změn v čase) a řízení kvality dat. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou platformu, navrhnout datový model, vytvořit načítací procedury a nastavit celý proces práce s daty. Vyžádat více informací.

 

Reporting

Vývoj ETL procedur

Načítání dat do datového rybníků a datového skladu je realizováno pomocí ETL (Extraction, Transformation, Loading) procedur. Ty data transformují do srozumitelné podoby, přenášejí do cílového místa, případně historizují, čistí a optimalizují. Rádi vám poradíme, zda použít skripty nebo specializované nástroje, dodáme šablony pro nejčastější operace, abyste mohli rychle začít, a pomůžeme potřebné procedury vyvinout. Vyžádat více informací.

 

Chci více informací o možnostech integrace dat.

Chci vědět více