Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodTechnologie

Technologie

Pečlivě jsme si vybrali takové portfolio technologií, která dokáží uspokojit všechny typy potřeb a společností. Některé lépe podporují self-service BI, některé statický reporting nebo data science. Některé se lépe hodí pro velké korporace a některé jsou dostupné i pro malé a střední podniky. Neimplementujeme cokoliv, co je na trhu k dispozici, ale to co implementujeme děláme skvěle. Se všemi níže uvedenými společnostmi máme uzavřené partnerství a jsme schopní dodávat licence, implementaci i školení jejich produktů.

 

Microsoft

Microsoft v oblasti Business Intelligence vnímáme jako jednu z nejprogresivnějších firem posledních let. Implementujeme datové sklady v cloudu v prostředí Azure i on-premise na Microsoft SQL Serveru. Pro reporting využíváme Power BI a Reporting Services.

 

IBM

Z širokého portfolia produktů IBM implementujeme hlavně IBM Cognos a Planning Analytics. IBM Cognos stále patří mezi nejlepší nástroje pro statický reporting na trhu. V kombinaci s Planning Analytics přináší unikátní integrované prostředí pro finanční a obchodní plánování, reporting a self-service analýzu dat.

 

Qlik

Pro menší a středně velké firmy, které chtějí analyzovat data bez nutnosti budování datového skladu, implementujeme Qlik Sense - jeden z nejlepších nástrojů pro self-service Business Intelligence. Máme ale zkušenosti i s jeho implementací pro tisíce uživatelů.

 

Tibco

Společnosti, které chtějí jednoduchou analýzu dat posunout dále směrem k pokročilé analytice a data science, využijí reportingový a analytický nástroj Tibco Spotfire díky širokým možnostem integrace R, Python a dalších skriptů.