Vybrali jsme mix nejrozšířenějších Business Intelligence technologií,

pomůžeme vám s jejich implementací a naučíme vás je profesionálně ovládat

Kontaktujte nás
prace s reporty, technologie

Technologie

Pečlivě jsme vybrali portfolio technologií, které uspokojí všechny typy potřeb a společností. Business Intelligence řešení implementujeme v nejpoužívanějších cloudových i on-premise nástrojích. Neustále sledujeme nejnovější trendy a portfolio technologií průběžně doplňujeme. Jsme partnery společností Microsoft, Qlik, Tibco, Acterys, Amazon Web Services a Denodo.

Delfíní technologie

Microsoft Azure

Budujeme datové sklady, data laky a lake house v cloudu pomocí komponent Microsoft Azure. Poskytujeme vlastní metodiky a framework pro vývoj ETL procedur. Vaše zaměstnance zapojíme do vývoje a vyškolíme tak, aby byli řešení schopní dále sami rozvíjet.

Zjistit více
Power BI

Pomáháme firmám s nastavením governance Power BI prostředí, poskytujeme tým zkušených certifikovaných konzultantů pro vývoj. Vyškolíme vaše vývojáře i uživatele tak, aby si mohli sami tvořit vlastní reporty a analýzy.

Zjistit více
Acterys

Poskytujeme komponenty Acterys pro zápis dat z Power BI do databáze (writeback) – pro finanční i nefinanční plánování a další aplikace, které vyžadují manuální vkládání dat uživateli. Navrhneme plánovací model, workflow i zabezpečení.

Zjistit více
Microsoft SQL Server

Již 15 let vyvíjíme datové sklady v on-premise prostředí SQL Serveru. Poskytujeme vlastní metodiky a framework pro vývoj ETL procedur. Do vývoje rádi zapojíme a vyškolíme i váš vlastní tým. Disponujeme řadou referenčních studií i osobních referencí.

Zjistit více
Qlik Sense

Máme jeden z největších týmů pro implementaci Qlik Sense v ČR. Podpoříme vás při nákupu licencí, nastavení prostředí i vývoji reportů a dashboardů podle moderních principů designu informací. Vyškolíme váš tým a podpoříme váš při vlastním vývoji.

Zjistit více
Amazon Web Services

Vyvíjíme datová a analytická řešení v cloudu na platformě Amazon Web Services. Pomůžeme vám s návrhem architektury, metodik, zabezpečení, nastavením prostředí i samotným vývojem. Do vývoje rádi zapojíme a vyškolíme i váš vlastní tým.

Zjistit více
Microsoft Fabric

Podporujeme firmy v implementaci komplexních datově analytických řešení na platformě Microsoft Fabric. Pomůžeme vám s vytvořením plně integrovaného BI řešení v cloudu, které si budete moct sami provozovat a dále rozšiřovat.

Zjistit více

Chcete poradit s konkrétní technologií?

Kontaktujte nás.

Drop files here or
Max. file size: 2 MB.