Poskytujeme konzultace, vývojové služby a školení

pro datovou integraci, reporting, data science a self service datovou analytiku

Kontaktujte nás
služby

Navrhujeme architekturu Business Intelligence řešení. Vaše data denně i v reálném čase integrujeme do date lake, data hub, lake house nebo datových skladů. Pomáháme s definicí ukazatelů výkonnosti, designem a vývojem reportů a dashboardů. A vše vás rádi naučíme.

Z vašich dat uděláme konkurenční výhodu

Poradenství a konzultace

Poradenství a konzultace

Pomůžeme vám zvolit optimální architekturu vašeho Business Intelligence řešení. Poradíme, zda se pro vás hodí datový sklad, data lake, lake house nebo data hub. Představíme vám dostupné technologie, abyste nešlápli vedle. Zrevidujeme vaše stávající řešení a rádi se s vámi podělíme o naše znalosti a zkušenosti.

Více
Integrace dat

Integrace dat

Zautomatizujeme nahrávání dat z vašich systémů na jedno místo, denně nebo v reálném čase, do cloudu nebo interní databáze. Data propojíme tak, aby poskytovala komplexní obrázek o fungování firmy. Poskytneme vám vlastní ETL framework, nebo vám vyvineme řešení na míru ve standardních ETL nástrojích.

Více
Dashboardy a reporty

Dashboardy a reporty

Vyvineme pro vás přehledné dashboardy a reporty podle nejmodernějších principů vizualizace informací, které budou plně přizpůsobené pro PC i mobilní zařízení. Pomůžeme vybudovat self-service prostředí, kde si uživatelé reporty a analýzy snadno vytvoří sami. Společnými silami nastavíme potřebné procesy.

Více
Data science a AI

Data science a AI

Pomocí pokročilé analytiky ve vašich datech odhalíme skryté vzorce a závislosti. Statistické metody, predikce, what-if analýzy, data mining, machine learning, umělá inteligence – pomůžeme vám vybrat a implementovat správné techniky, díky kterým objevíte nové příležitosti a zlepšíte váš business.

Více
Datová akademie

Datová akademie

Naučíme vás vše, co potřebujete pro rozvoj Business Intelligence řešení vlastními silami – od základů Business Intelligence, analytického myšlení a definování ukazatelů, přes principy designu reportů a dashboardů, datového modelování, vývoj ETL, po konkrétní technologie. Nabízíme vlastní školení s možností přizpůsobení na míru vaší firmě, včetně komplexního programu.

Více

BI Akademie

"Jedinečný systém vzdělávání pro práci s daty"

qlik sense

S radostí odpovíme na vaše otázky!

Kontaktujte nás pomocí formuláře.

Drop files here or
Max. file size: 2 MB.