Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodCo dělámeVývoj reportů

Vývoj reportů

Reporty a dashboardy mají rychle, přehledně a srozumitelně poskytovat informace, které příjemcům zjednoduší a zefektivní práci. Správná vizualizace podporuje srovnávání dat, sledování trendů a zvýraznění vzájemných souvislostí. Pomáhá tak identifikovat nové příležitosti nebo rizika. Rádi vám takové reporty pomůžeme navrhnout a vyvinout.

 

Plánování

Informační samoobsluha

Dobré Business Intelligence řešení  uživatelům umožní samostatnou tvorbu reportů a analýz v nástroji, který jim vyhovuje, ať už je to MS Excel, Power BI nebo další aplikace. Proto vám pomůžeme navrhnout přehledný datový model, srozumitelně jej zdokumentovat, vybrat optimální analytické nástroje a nastavit prostředí tak, aby uživatelům poskytovalo maximální komfort při práci s daty. Vyžádat více informací.

 

Alokace

Přehledné dashboardy

Dashboard musí příjemci na první pohled poskytnout nejdůležitější informace, které potřebuje ke své práci. Klíčové ukazatele výkonnosti, plnění plánu, podpůrné ukazatele, jejich trendy a srovnávání. Rádi vám pomůžeme navrhnout grafický vzhled dashboardů, vybrat vhodný nástroj pro jejich implementaci a dashboardy vyvinout. Vyžádat více informací.

 

Reporting

Efektivní reporty

Přehledné, parametrizované reporty by uživateli měly poskytnout detailní informace o oblasti, která jej zajímá. Reporty by měly umožňovat rychlé filtrování, přechod mezi různými úrovněmi detailu a jinými reporty s předáváním výběrových parametrů. Rádi vám pomůžeme vymyslet obsah reportů a připravit je tak, aby uživatelům pomáhaly v jejich práci. Vyžádat více informací.

 

Chci více informací o tvorbě reportů a dashboardů

Chci vědět více