Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodReference

Naše reference

Zkušenosti z IT propojujeme se znalostmi z financí, výroby, telekomunikací a retailu. Dovedeme se tak vcítit do kůže klientů a společně řešit výzvy, kterým čelí. Náš přístup je založený na komunikaci a spolupráci. Projekty realizujeme po malých krocích, které co nejčastěji konzultujeme s naším klientem.

 

Cemex

Implementace reportingu

Implementace reportingové platformy SAP Business Objects. Vývoj reportů plnění plánu, výroby a profitability. Podpora a další rozvoj řešení. Poskytnutí souvisejících školení.

 

ČMSS

Implementace mobilního BI

Nahrávání dat pro řízení výkonnosti distribuční sítě a implementace dashboardu a reportů  na platformě IBM Cognos. Distribuce reportů pro board na mobilního zařízení (Apple iPad).

Česká spořitelna

Podpora a rozvoj BI aplikací

Nahrávání dat a jejich optimalizace pro reporting. Vývoj reportů a dashboardů na platformě IBM Cognos. Podpora reportingu a nadstavbových aplikací na platformě IBM Cognos. Poskytnutí souvisejících školení.

 

Globalpayments

Implementace real-time dashboardů

Integrace dat a jejich optimalizace pro reporting. Implementace platformy SAP Business Objects. Vývoj reportů a real-time dashboardů pro vizualizaci provozních informací na plazmových televizích.

MBtech

Agilní implementace datového skladu

Integrace dat z provozních systémů do datového skladu na platformě Microsoft SQL Server pro zajištění měsíčního reportingu mateřské společnosti. Poskytnutí souvisejících školení.

 

Raiffesisen bank

Integrace dat a reporting

Integrace dat z různých zdrojových systémů. Implementace reportů na platformě IBM Cognos. Rekonciliace dat.

RWE

Podpora reportingové platformy

Podpora fungování reportingového řešení na platformě IBM Cognos.

Sanofi

Implementace reportingové platformy

Analýza požadavků a spolupráce při návrhu datového skladu a BI řešení. Implementace, rozvoj a podpora Business Intelligence platformy IBM Cognos.

 

Zajímá mě, jak byste mohli pomoct také naší společnosti.

Chci vědět více