Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodS čím Vám pomůžeme

S čím Vám pomůžeme

Řídit firmu bez informací je jako řídit loď bez GPS a kompasu. Možná najdete správnou cestu a nenarazíte na útes, ale lépe vybavené lodě objeví nové kontinenty daleko dříve, než vy vůbec přirazíte ke břehu. Mít pohromadě kvalitní data o fungování firmy vám umožní efektivně řídit finance a controlling, maximalizovat prodeje služeb a produktů, zefektivnit marketing a výrobu, optimalizovat skladové zásoby a další firemní procesy.

 

Jednodušší controlling

ControllingZautomatizujeme vám rutinní sběr a úpravu dat, tvorbu pravidelných reportů a prezentací, manuální kalkulace a alokace nákladů nebo konsolidaci plánů v Excelu. Ušetřený čas pak můžete využít pro důležitější věci – analýzu finančních výsledků, odchylek od plánu, optimalizaci cash-flow, návrhu alokačních modelů nebo odpočinek. Více informací.

 

ObchodVyšší prodeje

Mít denně přehled o aktivitách jednotlivých obchodníků, otevřených a uzavřených případech, dodržování termínů, objemu pipeline, plnění kvóty, aktuálních bonusech - to vše patří k nástrojům úspěšného obchodního manažera. Pomůžeme vám udržet obchodní síť pevně pod kontrolou a motivovat obchodníky k maximálním výsledkům.

 

Úspěšnější marketingEfektivní marketing

Dělat efektivní marketing je čím dál větší výzvou, jejíž výsledek může rozhodovat o úspěšnosti firmy. Trendem je personifikace reklamy se současným tlakem na snižování nákladů a zvyšování návratnosti. Pomůžeme vám získávat detailní informace o chování a preferencích potenciálních klientů a využívání stávajících kampaní obchodníky.

VyrobaEfektivnější výroba

Výrobní společnosti implementují metody jako Lean, Six Sigma nebo Kaizen, aby byly schopny plně využít svůj potenciál a eliminovat neefektivitu, která má negativní dopad na marže a zisk. Z dat, které výroba generuje, je možné získat cenné informace, které pomáhají při zvyšování efektivity a přináší firmě důležitou konkurenční výhodu.

 

Výkonnější IT

ITIT často informace získané z dat ke svému řízení paradoxně využívá méně než ostatní útvary. Uživatelé také IT vyčítají nízkou flexibilitu Business Intelligence řešení, což je vede k hledání vlastních cest a „obcházení“ IT. Při použití správného přístupu a technik je však uživatele možné informačně uspokojit a společně pracovat na zlepšování fungování společnosti.

 

Chci více informací o možnostech využití dat v naší společnosti.

Chci vědět více