Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodS čím vám pomůžemeVyšší prodeje

Vyšší prodeje

Na úspěšnosti obchodu často závisí úspěch či neúspěch společnosti. V silně konkurenčním prostředí informace tvoří zásadní výhodu, která vám pomůže prodávat správné produkty a služby správným zákazníkům, motivovat prodejní tým a maximalizovat tak efektivitu obchodu.

Plánování

Plánování obchodu

Výhled obchodního oddělení je důležitý pro výpočet bonusů, plán tržeb, variabilních nákladů a cash-flow. Naše plánovací řešení umožňuje jednoduše vytvářet plovoucí plány a variantní forecasty, které obchodníci pravidelně aktualizují. Systém zajišťuje automatickou konsolidaci vstupů a poskytuje manažerům realistický odhad budoucího vývoje, aby mohli včas reagovat na rizika a identifikovat příležitosti. Vyžádat více informací.

 

Alokace

Řízení výkonnosti obchodního oddělení

Pro řízení výkonnosti obchodníků je důležité mít aktuální přehled o jejich aktivitách, plnění plánu a termínů, využívání marketingových kampaní a dalších ukazatelích. Obchodníci pak potřebují informace o příležitostech, klientech a zásobách, plnění své kvóty a bonusech. Naše řešení vám poskytne přehledné dashboardy a reporty na PC, mobilech nebo tabletech, abyste mohli maximalizovat efektivitu prodeje v kanceláři i v terénu. Vyžádat více informací.

 

Reporting

Identifikace obchodních příležitostí

Úspěšnost slepého obvolávání klientů se snižuje. Nejvýhodnější je zaměřit se pouze na ty, kteří o náš produkt nebo službu budou mít zájem. Nástroje a postupy Customer Intelligence jako je analýza nákupního koše, segmentace zákazníků, monitorování jejich spokojenosti, chování na webu a sociálních sítích umožňují správně nabízet správné věci správným lidem. Vyžádat více informací.

 

Chci více informací o využití Business Intelligence pro zvýšení prodejů

Chci vědět více