Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodS čím vám pomůžemeVýkonnější IT

Výkonnější IT

Oddělení financí, marketingu a obchodu bývají v používání informací pro své řízení paradoxně daleko lepší než IT. Datové sklady a Business Intelligence řešení uživatelé často považují za málo flexibilní a zkostnatělé, což je často vede k hledání vlastních řešení a „obcházení“ IT. Při použití správného přístupu a technik je ale možné uživatele informačně uspokojit a společně pracovat na zlepšování fungování společnosti.

 

Plánování

Optimalizace fungování IT

V IT oddělení je důležité vědět, na čem tráví pracovníci jejich čas, kdy a proč je nejvytíženější helpdesk, jak uživatelé využívají informační systémy, k jakým informacím nejvíce přistupují a ke kterým vůbec a řada dalších. Pomocí těchto informací můžete optimalizovat infrastrukturu, předcházet kapacitním problémům, identifikovat kritické komponenty, plánovat rozvoj a zvyšovat spokojenost uživatelů. Vyžádat více informací.

 

Alokace

Uspokojení informačních potřeb uživatelů

Uživatelé vyžadují čím dál více informací v čím dál kratší době. Flexibilita datových skladů a Business Intelligence řešení je častým předmětem sporů mezi IT a zbytkem společnosti. Pomůžeme vám uživatele uspokojit pomocí technik jako agilní metodiky (SCRUM), vícerychlostní datový sklad, data lake, samoobslužný přístup k datům nebo nastavení vzdělávání. Vyžádat více informací.

 

Reporting

Zvýšení respektu a obliby IT

IT je často vnímáno jako nutné zlo. Management nebývá schopen ocenit rychlost, stabilitu a zabezpečení sítě nebo optimalizaci hardware. Pomůžeme vám uživatelům flexibilně dodávat informace, které jim zjednodušují práci a pomáhají vydělávat peníze, aby se z IT stal respektovaný a oblíbený strategický partner s odpovídajícím rozpočtem a finančním ohodnocením. Vyžádat více informací.

 

Chci více informací o využití Business Intelligence pro výkonnější IT

Chci vědět více