Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodS čím vám pomůžemeJednodušší controlling

Jednodušší controlling

Pomůžeme vám zautomatizovat rutinní činnosti jako je sběr a úprava dat, reporting, kalkulace a alokace nákladů nebo konsolidace plánů v Excelu. Ušetřený čas pak budete moct využít k tomu, co je opravdu důležité – analýze finančních ukazatelů, důvodů odchylek od plánu, optimalizaci cash-flow, návrhu přesnějších alokačních modelů, nebo odpočinku či starosti o rodinu.

 

Plánování

Plánování a forecasting

Naše řešení umožňuje snadnou tvorbu plánovacích modelů provázaných od vstupních formulářů po výsledovku. Plány je možné automaticky nahrávat daty z informačního systému, verzovat,  hromadně modifikovat a kliknutím zpřístupnit uživatelům. Následně můžete monitorovat průběh plánování, akceptovat, odmítat a komentovat hodnoty bez nutnosti manuálního spojování tabulek. Vyžádat více informací.

 

Alokace

Řízení ziskovosti

Ziskovost zákazníků, zakázek a produktů je pro fungování firmy zásadní. Manuálně kalkulovat a alokovat náklady je však zdlouhavé a při velkém objemu dat často nemožné. Umožňíme vám soustředit se na návrh alokačních pravidel a samotné zpracování zautomatizujeme. Můžete tak denně monitorovat faktory ovlivňující ziskovost a flexibilně reagovat na změny. Vyžádat více informací.

 

Reporting

Reporting a analýza finančních dat

Manuální vytváření reportů je časově náročné, obzvláště v případě více informačních systémů nebo velkých objemů dat. Dobře postavené Business Intelligence řešení zajišťuje propojení finančních, prodejních, výrobních, marketingových a provozních informací, jejich jednoduchou analýzu a automatickou distribuci reportů. Můžete tak rychle reagovat na hrozící problémy a identifikovat zajímavé příležitosti. Vyžádat více informací.

 

Chci více informací o využití Business Intelligence ve financích a controllingu

Chci vědět více