Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodCo dělámePlánování

Plánování

Plánovací proces by neměl trvat měsíce a konzumovat značnou část firemních prostředků a nervů pracovníků financí a controllingu, jak tomu často bývá. Hlavní činností by mělo být co nejlepší nastavení plánu a rozpočtu, ne manuální konsolidace spousty tabulek a oprava chyb. Vhodné postupy a nástroje pro plánování umožní rutinní manuální práci automatizovat a soustředit se na to, co je opravdu důležité.

 

Plánování

Rychlé nastavení plánu

Plánovací nástroje umožňují načíst základ plánu z datového skladu nebo přímo z informačních systémů, hromadně je upravovat, provazovat modely mezi sebou, vytvářet a srovnávat různé verze a scénáře a sledovat jejich dopad třeba rovnou do výsledovky. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodný nástroj a navrhnout plánovací model tak, aby co nejlépe podporoval váš byznys. Vyžádat více informací.

 

Alokace

Jednoduchý sběr vstupů

Uživatelé vkládají plánované hodnoty prostřednictvím webových formulářů. Controlleři mohou jednoduše monitorovat, v jakém stavu plány jsou, schvalovat je nebo zamítat, komentovat a korigovat hodnoty. Konsolidace plánu probíhá automaticky a v reálném čase. Rádi vám plánovací formuláře pomůžeme vytvořit a celý proces maximálně automatizovat. Vyžádat více informací.

 

Reporting

Sledování plnění plánu

Plánovací model lze přímo propojit se skutečnými daty. Každý tak může denně sledovat plnění svého plánu, analyzovat odchylky, napravovat je nebo plán operativně upravovat, pokud se změní podmínky. Rádi vám pomůžeme data z plánů integrovat do dashboardů a reportů, nastavit verzování plánů a umožnit jejich operativní aktualizaci. Vyžádat více informací.

 

Chci více informací o možnostech zjednodušení a zrychlení plánování.

Chci vědět více