Zveme vás na 4. ročník Data Festivalu na VŠE

Kdo zvládne dobře pracovat s daty, získá velkou moc poznávat a ovlivňovat věci kolem sebe.

Použití IoT v univerzitním prostředí

Nezmeškejte jedinečnou otevřenou akci se vstupem zdarma pro zájemce o problematiku dat a všeho, co s nimi souvisí. Oblíbený festival, který už čtvrtým rokem boří mýty kolem dat se i letos zamění na témata kolem využití dat, AI, BI, Data Science či Machine Learningu. Těšit se můžete také na přednášky, workshopy pro začátečníky i mírně pokročilé či panelové diskuze. Zjistíte, jak se dá problematika dat studovat, a pokud už s daty pracujete, inspirujte se, kam se lze dále posouvat. Protože bez dat to dnes už prostě nejde!

Na co dalšího se můžete těšit právě u delfíního stánku?

Máme pro vás připraveny nejen novinky z oblasti vzdělávání, ale také soutěž, ve které budete lovit opravdu zajímavé ceny.

3 nejlepší lovci budou mít navíc možnost zúčastnit se intenzivního dvoudenního Power BI soustředění v rámci naší BI akademie, které se uskuteční 4. a 5. 11. 2021.

Soutěž probíhá na našem delfíním stánku, je postavena na 10 otázkách z prostředí datové analýzy. Své odpovědi každý účastník zadá pomocí aplikace na tabletu. Výseldky jsou napojeny na Power BI reporting, který zobrazuje i zajímavé souvislosti. Soutěžící tedy ihned vidí, jak se v porovnání s ostatními vede. Každý účastník soutěže může následně lovit ceny z truhly pokladů.

Náš modrý stánek s mořskou tématikou nemůžete minout, já i kolegové Petra, Adam a Filip se na vás těšíme!

Více o DATA FESTIVALU.

Více o workshopu.

Autor: Zuzana Pragrová, marketing a obchod
zuzana.pragrova@dolphinconsulting.cz
770 136 502

Mohlo by vás zajímat

Datalake je dnes moderní slovo, ale představy o tom, co vlastně znamená, mohou být diametrálně odlišné.

2 min
Číst
Číst další

Chcete nás kontaktovat?

Drop files here or
Max. file size: 2 MB.