Letní teambuilding na Bobovce

Další skvělé delfíní kvílení je za námi. Podívejte se, jak probíhalo setkání s našimi kolegyněmi a kolegy!

teambuilding bobovka

Každý rok v červnu, ještě předtím než se rozprchneme na letní dovolené, se scházíme na našem letním teambuildingu. Letošní setkání na naší oblíbené Bobovce na Proseku nebylo výjimkou. Přišel chvályhodný počet kolegů a kolegyň, a co ještě více potěšující, počasí nám tentokrát přálo až do samotného závěru dne.

Naše firma je známá nejen pro svůj profesionální přístup k práci, ale také pro to, že si uvědomuje důležitost týmové spolupráce a dobrých vztahů mezi zaměstnanci. Proto se s kolegy pravidelně scházíme, snažíme se utužit vazby a společně si užít příjemné chvilky i mimo kancelář.

Naše setkání na Bobovce nám opět připomnělo, že i v pracovním prostředí je klíčové mít skvělý tým, který dokáže nejen spolupracovat, ale také se společně bavit. Jak setkání probíhalo, zjistíte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Málo věcí je pro nás delfíny důležitějších než výběr těch správných zaměstnanců a zajištění toho, aby měli správné nasměrování, vnímání hodnot a pozitivní zkušenost. To vše již od prvního dne v zaměstnání. Proto je u nás Buddy systém součástí efektivního onboardingu.

2 min
Číst
Číst další

Chcete nás kontaktovat?

Drop files here or
Max. file size: 2 MB.