Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodBlogHledáme nové Delfíny

Hledáme nové Delfíny

Pomáhej s námi firmám plavit se mořem dat!

Hledáme do našeho delfíního týmu nadšené nové konzultanty, kteří s námi budou ve světě datových skladů a Business Intelligence neúnavně prosazovat principy agilního vývoje a pomáhat klientům získávat z dat užitečné informace.

Kdo jsou Delfíni?

Jsme parta konzultantů a vývojářů, které dbá na kamarádskou atmosféru ve firmě, ale zakládá si i na vysoké profesionalitě a skvělých vztazích se zákazníky. Netradičně používáme tradiční BI technologie jako IBM Cognos nebo Microsoft BI, ale nebojíme se ani PostgreSQL, Pentaho, Spotfire nebo cloudových nástrojů. Pracujeme pro banky, farmaceutické společnosti, engineeringové firmy, ale třeba taky pro Úřad pro civilní letectví, kde pomáháme vyhodnocovat indikátory bezpečnosti letecké dopravy. Prostě je u nás slušná šance podívat se do hodně pestrých vod.

(někdy ovšem lezeme i bahnem - delfíní Army run Jizerky 2016)

Delfíni v bahně

Co by měl nový Delfín dělat?

Vrtat se v datech (=datová analýza). Přesýpat data z jedné hromady na druhou (=vývoj ETL). Nutit data zpívat (=vývoj reportů a dashboardů). A u toho si hrát a bavit se (=hrát si a bavit se).

Třeba tenhle robot je výsledek našeho hraní s Legem.

Lego robot

Jaký by měl Delfín být?

Aby se delfín co nejrychleji naučil lovit informace z moře dat, musí mu to myslet a musí se chtít učit. Nové delfíny maximálně podporujeme, ale občas jsou bez varování hození do vody a musí plavat sami, takže bez samostatnosti se taky neobejdou. Bylo by samozřejmě dobré rozumět databázím a SQL, ale ani Rko nebo Python neurazí. Ale hlavně, hlavně Delfíny musí lov informací bavit.

Delfíni

Chceš se plavit s námi?

Jestli jsi dočetl až sem, aniž bychom Tě předelfínovali, rádi se s Tebou setkáme a pobavíme se o spolupráci. Hned na začátku ale prosíme o splnění drobného úkolu - ke svému CV nám napiš krátkou úvahu, jak by podle Tebe mohlo hejno delfínů obecných ke zvýšení efektivity lovu využít Business Intelligence za předpokladu, že by mohli používat počítače. A ne, není to samoúčelná pruda, rádi pak důvod osobně vysvětlíme :)

Těším se na viděnou!

Jakub Holubec
vedoucí delfín
jakub.holubec@dolphinconsulting.cz
606 788 765

 

Zpět na výpis rubriky