Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodBlogHledáme nové Delfíny

Hledáme nové Delfíny

Jsme delfíni, ale neplaveme v tom.

Mořem dat se plavíme již déle než 10 let. Za tu dobu jsme se v místních vodách stali velkým a silným hejnem. Jsme strategickým partnerem, největším dodavatelem Cognos na českém trhu, známe a dodáváme i PowerBI, Pentaho, Spotfire, PostgreSQL, QlikSense a cloudové nástroje. Pracujeme pro banky, farmaceutické společnosti, engineeringové firmy, ale třeba také pro Úřad pro civilního letectví, Jadernou elektrárnu Temelín a pro mnohé další.

Jsme konzultanti.

U nás nemá místo ryze developerský přístup. Delfíny si vybíráme s důrazem na soft skills. A to včetně proaktivity - budeš mít možnost ovlivňovat chod firmy. Delfíni jsou vzácní tvorové a není jich tolik, že bys nebyl slyšet i těmi vedoucími.

Dlouhodobé projekty.

Nebudeš každý týden u jiného klienta - budeš mít prostor vytvořit si osobní vztah s těmi, se kterými budeš v každodenním kontaktu. Jestli se tvá práce u jednoho klienta stane rutinou, rádi tě přesuneme k jinému. I školit u nás můžeš.

Jsme na dosah.

Jednu kancelář máme na Proseku, druhou na Andělu. A k tomu klienty po celé Praze. I občasný Home-Office je ve většině případů možný.

Minimálně jedna firemní akce měsíčně.

Hospoda. Deskovky. Únikovky. Paintball. Laser games. LAN party. K dopravě ti je k dispozici firemní flotila. Každoroční lyžování v Alpách, podzimní treky.

Rosteme.

Existujeme 10. rokem. Nárůst o dvě třetiny od roku 2018. A když přežiješ zkušebku, jsi náš.

A dost bylo samochály, více o našem hejnu ti řeknou sami delfíni:

Vojta

Vojta

BI konzultant (u delfínů 2 roky)

Po vysoké škole jsem zkusil jedno zaměstnání, ale nebylo to ono. Protože jsem měl základy SQL, rozhodl jsem se to využít. A jsem rád, že mi Delfíni dali šanci. Teď už jsem ve firmě dva roky a dělám samostatně na projektech. Delfíni jsou skvělí v tom, že vám dají šanci vyrůst a využít vlastní potenciál. Ale musíte dřít. Pakliže jste ochotní dělat a každý den se učit něco nového, bude vám to u nás vyhovovat. Příjemným bonusem je, že se ve firmě najdou lidi, s kterými se můžete napít, zahrát si deskovky nebo PC hry.

Petra

Petra

BI konzultantka (u delfínů 2 roky)

Nebyla jsem z oboru, ale své štěstí jsem zkusila a rozhodně nelituji - do delfíní party mě skvěle přijali. Překvapil mě velmi lidský přístup vedení firmy a taky různorodé benefity, kterými rozhodně nemyslím stravenky. Mnoho jsem se toho naučila a navíc mám možnost se dále vzdělávat a růst směrem, který mi bude vyhovovat. Za skoro 2 roky u delfínů jsem nezískala pouze zaměstnání a výhody, ale taky zajímavé zkušenosti, skvělé zážitky a hlavně dobré kamarády, což považuji za největší bonusy.

Terka

Terka

BI konzultantka (u delfínů přes 1 rok)

K Delfínům jsem přišla před více než rokem a jsem ráda, že jsem dostala tuto příležitost. Již předtím jsem měla drobné zkušenosti s BI, ale prakticky vše, co dnes umím, jsem se naučila až u Delfínů. Ve své práci obvykle pracuji samostatně. Ale když potřebuji pomoc, tak se vždy najde někdo zkušenější, kdo mi s řešením pomůže. Proto si na Delfínech cením především skvělého kolektivu, který, jak už vím ze zkušeností, nemusí vždy být samozřejmostí. Takže parťák na deskohraní, lasergame, únikovku či další aktivity se tu vždy najde. :)

Leoš

Leoš

BI konzultant ( u delfínů 5 let)

Když jsem před pár lety hledal firmu, kde bych uplatnil své znalosti, netušil jsem, že něco jako Business Intelligence vůbec existuje. Analýzy a vizualizace dat mě vždy bavily a považoval jsem je za samozřejmou součást každé práce, ale příjemně mě tehdy překvapilo, že se tím dá živit. Ze všech BI společností mě dolphin consulting zaujala nejvíc. Získala si mě přátelským přístupem vedoucích i řadových kolegů, ochotou naučit mě chybějící dovednosti a přesvědčením, že přispívám k růstu společnosti. Od té doby jsem měl příležitost podílet se na mnoha zajímavých projektech, například v oblasti letecké a jaderné bezpečnosti nebo výzkumu nových léků. I po těch letech jsem velmi spokojený a jsem rád, že jsem si tehdy vybral právě dolphin consulting.

Kačí

Káťa

BI konzultantka (u delfínů 3 roky)

Už to bude tři roky, co pracuji u Delfínů a stále můžu říct, že lépe jsem si vybrat nemohla. Za tu dobu jsem si vyzkoušela několik různých pozic, nástrojů a získala jsem spoustu zkušeností od seniorních kolegů. Z těch kolegů se postupem času stali kamarádi, se kterými se ráda potkávám i po práci ať už u piva nebo u deskovek :). U Delfínů vše funguje na principu komunikace a vzájemné domluvy, kdy na začátku většinou pracujete s někým a postupem času zjistíte, že jste čím dál samostatnější a pomoc kolegů potřebujete čím dál tím méně. Ve firmě si také velmi vážím férového přístupu ze strany šéfů i kolegů a možnosti posouvat se směrem, který mě zajímá a baví. A kromě práce samotné bych na závěr vyzdvihla ještě široké spektrum netradičních benefitů a zajímavých teambuildingových aktivit.

Martin

Martin

BI konzultant (u delfínů 2 roky)

Za dobu co pracuji, asi 9 let, jsem zjistil jednu zásadní věc. Bez skvělého kolektivu to nepůjde. Začínal jsem v telekomunikacích, kde byl nejlepší kolektiv, který jsem si mohl přát. Nasadil laťku hodně vysoko a po třech letech jsem měl veliký problém najít místo, kde bych se cítil dobře. Téměř jako doma. Teprve před dvěma lety (po šesti letech hledání) jsem konečně našel perfektní kombinaci práce, skvělých lidí a i skvělého zaměstnavatele, to tak často nebývá. Jsme opravdu hejno, které táhne za jeden provaz i mimo pracovní povinnosti. Cestujeme po světě, opět nejen pracovně, ale i za zábavou. Kromě výzev v práci, které mi kolikrát nedají ani spát, jsem zde našel skvělé přátele. A to jsem od své každodenní činnosti očekával. Dostal jsem se k technologiím, ke kterým bych jinak neměl tak snadný přístup a rozšířil jsem své dovednosti o velmi hodnotné hard i softskills.

Zuzana

Zuzana

Marketing, obchod, grafika (u delfínů 3 roky)

Líbí se mi "drive" firmy. Neustále se posouváme vpřed, osvojujeme si nové technologie, využíváme možnosti sebevzdělávání (kurzy, semináře, konference), nápady nekončí v šuplíku, ale realizují se. V práci mám kolem sebe skvělé kolegy, panuje u nás dobrá nálada, bez tlaku a stresových situací. Sdílíme si znalosti a zkušenosti a celkově dbáme na otevřenou komunikaci.

 

Hanka

Hanka

BI konzultantka (u delfínů rok a půl)

K delfínům jsem přišla před rokem a půl, kdy jsem se po 11 letech ve vědě rozhodla od základu změnit kariéru. Firma mi vyšla vstříc a nechala mi prostor naučit se všemu, co k práci potřebuji. Líbí se mi, že tu není člověk na žádnou potíž sám - vždycky je koho se zeptat. Vzájemná podpora kolegů je veliká. Mezi další nesamozřejmosti patří možnost otevřeně říct, jak se nám daří/nedaří/líbí/nelíbí na projektech a je cítit, že máme u našich šéfů zastání. V neposlední řadě považuji za výhodu, že delfíni nemají HR specialisty - vybírají si své kolegy sami. Pokud máte rádi deskovky, motokáry, laser game - najdete tu spoustu vyžití. Pokud ani jedno z toho, najdete tu spřízněné duše též :0D Přesvědčte se sami ;0))

Filip

Filip

BI konzultant (u delfínů rok a půl)

U delfínů jsem přibližně rok a půl jsem tu spokojený. Nikdy předtím jsem v BI nepracoval a začátek nebyl jednoduchý. Když se ale člověk nebojí zeptat, tak u delfínů je spousta skvělých kolegů, kteří jsou ochotni poradit. Pár firem jsem prošel a kolektiv byl vždy dobrý. S jistotou ale mohu říct, že delfíni jsou přesto výjimeční. Jsme skvělá parta, podnikáme offsity, jezdíme na hory, hrajeme deskovky a podnikáme řadu různých akcí. Za poměrně krátkou dobu jsem se hodně posunul. Když má člověk zájem, tak firma podporuje vzdělávání. Není například problém objednat prakticky jakékoliv knihy, kurzy či účast na vlastních interních školeních na rozličné BI nastroje. Cením si hned několika věcí. Mimo již zmíněných kolegů, kteří jsou skutečnými experty v oboru, tak pohodových šéfů nebo flexibilní pracovní doby. Na druhou stranu se člověk nesmí bát hození do vody, nesmí se bát zeptat a hlavně se nesmí bát práce :) Pokud se tohohle nebojíš a jsi analytický typ, tak se ti u nás bude určitě líbit. O tom vůbec nepochybuji.

Michal

Michal

BI konzultant (u delfínů 2 roky)

Firma, ve které je radost pracovat. Profesionalita a lidskost manažerů umožňuje v této firmě přistupovat ke všem zaměstnancům individuálně s cílem vyjít všem vstříc. Je zde možné potkat opravdové specialisty na různé technologie od Microsoft, přes Qlik, RedShift, Oracle, Cognos až po Power BI, kteří rádi předávají dále své informace a zkušenosti. Z mého pohledu se jedná o jednoho z nejlepších zaměstnavatelů jak pro juniory, tak i pro seniory. Tyto důvody vytváří ve firmě skvělý kolektiv a přátelskou atmosféru. Důležité však je, že člověk se musí chtít učit a mít chuť se kariérně posouvat dále.

 

Adam

Adam

BI konzultant (u delfínů 1 rok)

K delfínům jsem přišel cca před rokem z předchozího zaměstnání v korporátu. Zjistil jsem, že mě nikdy nevyhovoval korporátní způsob práce a že práce na projektech spíše v menších týmech jako konzultant je to, kde se cítím jako kytovec ve vodě. U delfínů mám pocit, že moje práce má přidanou hodnotu a že můžu věci reálně ovlivnit. Velice mi vyhovuje i firemní kultura, především lidskost a profesionalita mých kolegů, s kterými je potěšení spolupracovat. Ač to nerad přiznávám, celkem často se mi stává, že se těším do práce, což byl v minulém zaměstnání spíše ojedinělý jev.

Chceš se plavit s námi?

Jestli jsi dočetl až sem, aniž bychom tě předelfínovali, rádi se s tebou setkáme a pobavíme se o spolupráci. Hned na začátku ale prosíme o splnění drobného úkolu - ke svému CV nám napiš krátkou úvahu, jak by podle tebe mohlo hejno delfínů obecných ke zvýšení efektivity lovu využít Business Intelligence za předpokladu, že by mohli používat počítače. A ne, není to samoúčelná pruda, rádi pak důvod osobně vysvětlíme :) 

Těším se na viděnou!

Tomaš Kasl
Vedoucí divize technologií a náboru
tomas.kasl@dolphinconsulting.cz
608 023 457

 

Zpět na výpis rubriky