Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodCo děláme

Co děláme

Zpřístupnění dat pro analýzy a reportingZpřístupnění dat

Manuální sbírání dat z více informačních systémů je složité a pracné. Pomůžeme vám data z účetnictví, CRM, výrobních a provozních aplikací, webů, cloudových služeb a dalších systémů nahrát na jedno místo a zkombinovat s daty externími. Jednoduše je pak dostanete do Excelu nebo analytických nástrojů a zjistíte informace, které potřebujete k efektivnímu řízení byznysu. Více informací.

 

Vizualizace důležitých informacíReporting a analýza

Z dobře navržených dashboardů a reportů uživatel na první pohled zjistí nové příležitosti nebo hrozící problémy. Pomůžeme vám automatizovat načítání dat do Excelů nebo nasadit reportingové a analytické nástroje. Navrhneme s vámi vzhled dashboardů a reportů, vytvoříme základní sadu sestav a vytvoříme prostředí, ve kterém si jednoduché reporty snadno připravíte sami. Více informací.

 

Agilní vývojAgilní vývoj

Datovou integraci, implementaci reportů i nástrojů pro plánování provádíme pomocí agilních metodik - SCRUMu. Řešení vyvíjíme v 1-3 týdenních intervalech dodávajících reálnou byznysovou hodnotu. Uživatelé neustále vidí výsledky, mohou na ně reagovat a upravovat zadání, aby pro ně řešení mělo maximální přínos. To minimalizuje riziko neúspěchu projektu a pomáhá k vysoké návratnosti investic. Více informací.

 

Zajímá mě, jak nám můžete pomoct s plánováním, daty a reportingem.

Chci vědět více